Międzynarodowy specjalista w finansowaniu majątku trwałego

Grupa Societe Generale Equipment Finance jest jednym z Europejskich liderów finansujących ruchomy majątek trwały. Grupa spełnia w szczególności oczekiwania dostawców działających na skalę globalną, którzy poszukują partnera finansowego, podobnie jak oni oferującego obsługę w wielu krajach świata.

SG Equipment Leasing Polska należy do Societe Generale Equipment Finance i posiada siostrzane spółki w 25 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej i w Australii.
Dzięki rozbudowanej sieci oraz fachowości doradców ds. leasingu, nasza Grupa działając w bardzo zróżnicowanych lokalnie warunkach zapewnia międzynarodowym firmom produkcyjnym i handlowym profesjonalne usługi w zakresie finansowania sprzedaży. We wszystkich krajach połączyliśmy dogłębną wiedzę o branżach i sposobach finansowania w obszarach trzech rynków będących naszą specjalizacją: środków transportu, urządzeń zaawansowanych technologii oraz maszyn i urządzeń.

Proponujemy różne modele współpracy. W zależności od stosowanej strategii sprzedaży mogą Państwo skorzystać z usług leasingowych oferowanych Państwa Klientom pod Państwa marką, umowy o promocji wymiennej (co-brandingu) oraz luźniejszego porozumienia w zakresie współpracy. Mogą też Państwo z naszą pomocą zorganizować indywidualną kampanię promocyjną.